Neler Yaptık?

Neler Yaptık?

Kișinin hayal gücüyle uğraștığı ortaya çıkardığı düșünce… Herșey fikirle bașlar ama genelde fikre kıymet verilmez, uygulamaya değer verilir… Ne olursa olsun.. İster ișle ilgili bir fikir, ister toplumsal ister kișisel… Uygulanmadan olmuyor iște… Kimi insanlar mükemmel uygulayacılardır; Kimi insanlar mükemmel fikirler bulurlar… Biz fikri de uygulamayı da üretimi de Shadow Creative de bulușturduk.

Belirlenmiș fikri kriterlere göre șekillendirme, ölçülendirme ve kullanım alanı seçme sürecinin genel adı. Web tasarım, açık hava reklamı, katalog tasarımı, ilan tasarımı vb. Bizim için; tanıtım sorunlarına zihinsel çözümler getirmektir. Zeka ve yetenek ürünüdür. AynI zamanda bir tasarımın estetik kaygIlar gözetilerek zihinde şekillendirmesi, önceden düşünülmemiş bir kriter/yöntem/bakış açısı ortaya koymaktır. Tasarımın hangi alanı olursa olsun, ișe bașlamak için, tatmin edici bir amaç ve hedef, iyi bir tasarım yapabilmek için ise, sınırsız hayalgücü, yaratıcılık, gözlem, iletișim ve iyi bir tasarımcı gibi düșünmek gerekir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı, Logo Tasarım, Matbaa / Ofset Baskı Hizmetleri. Açık hava reklam tasarım-uygulama, Dijital Pazarlama- Marketing, Web Tasarımı, SEO / SEM Pazarlama ve Analitik (İnsanların alıșveriș yaparken satın alma kararını %93’üne sosyal medya yön vermekte…) Prodüksiyon, Tanıtım ve Reklam filmleri, Sosyal Medya videoları, fotoğraf ve dron çekimi, Marka Stratejisi ve Marka Yönetimi… Siz de markanız ve ürününüz için bizimle iletișime geçin!